BLOG

Baza wiedzy o branży Retail

Wpisy
blogowe

LSI Software działa w branży retail od ponad 25 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, poznaniu branży i współpracy z klientami powstał program odpowiadający na potrzeby sieci sprzedaży detalicznej, a firma stała się ekspertem w tej dziedzinie. Poniżej prezentujemy bazę wiedzy, która może pomóc odnaleźć się w tej branży. 

Trendy w budowaniu lojalności Klienta dzięki aplikacji mobilnej

Rynek użytkowników smartfonów rośnie z roku na rok, a czas poświęcany na aplikacje znacząco się wydłuża. Posiadanie przez firmę aplikacji mobilnej to już obowiązek. Czy można zbudować dzięki nim prawdziwą lojalność Klienta? Sprawdź jakie trendy dominują w już ukształtowanych aplikacjach i co sprawdza się najlepiej.

Czytaj dalej »

KSeF – wszystko co musisz wiedzieć o nowym systemie

KSeF – czyli nowy system od Ministerstwa Finansów. Nowość w polskiej księgowości i funkcjonowaniu firm, czy niepotrzebna zmiana? Rewolucja w klasycznych dokumentach to tylko kwestia czasu. Przeniesienie realiów księgowych do wersji cyfrowej to przyszłość zarządzania przedsiębiorstwem. Już teraz warto sprawdzić nowe rozwiązania, do których wszyscy będziemy musieli się przystosować wkrótce.

Czytaj dalej »

PPK – czy cieszy się zainteresowaniem pracowników?

Pracownicze plany kapitałowe inaczej PPK. Propozycja rządowa, aby zabezpieczyć przyszłość emerytalną każdego obywatela. Początkowo zainteresowanie miało być ogromne. Jak sytuacja PPK wygląda dziś? Czy program cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pracowników?

Czytaj dalej »

Black Friday – 5 praktycznych porad jak przygotować sklep

Komercyjne święto, obecne w większości krajów świata. Jest to szansa dla każdego sklepu, aby sprzedać dużo większą ilość towarów i zanotować rekordowe zyski. Czy uczestniczenie w Czarnym Piątku jest szansą? Jak przygotować się na wyprzedaże, sprawdź 5 praktycznych porad jak zrobić to profesjonalnie!

Czytaj dalej »