BLOG

Baza wiedzy o branży Retail

Wpisy
blogowe

LSI Software działa w branży retail od ponad 25 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, poznaniu branży i współpracy z klientami powstał program odpowiadający na potrzeby sieci sprzedaży detalicznej, a firma stała się ekspertem w tej dziedzinie. Poniżej prezentujemy bazę wiedzy, która może pomóc odnaleźć się w tej branży. 

PDM czy PIM – Nowe oblicze zarządzania informacjami o produktach

Prowadząc mały czy duży punkt sprzedaży. Stacjonarnie czy przez Internet stajemy przed zadaniami opisywania produktów i budowania ich bazy, która zawiera opisy, zdjęcia. W tradycyjnym ujęciu jest to żmudne zajęcie, jednak z pomocą przychodzą nam systemy jak PDM. Czy wiesz jak radzić sobie z zarządzaniem informacjami o produktach? Sprawdź co jest dla Ciebie odpowiedniejsze.

Czytaj dalej »

Najważniejsze trendy w Retail 2022

Branża Retail z roku na rok powraca do świetnej kondycji notując wysokie zyski. Czy sam business plan to sposób na sukces? Warto spojrzeć również na trendy jakie panują na rynku, są one często wyznacznikiem pewnych działań na które trzeba zwrócić uwagę. Rynek i Klienci przynoszą nam mnóstwo informacji, które wystarczy przetworzyć i wyciągnąć najważniejsze wartości. Jedną z tych wartości są właśnie trendy. Sprawdź jakie trendy były najważniejsze w 2022 roku!

Czytaj dalej »

System ERP a sprzedaż kosmetyków naturalnych. Czy warto go wdrożyć?

Segment kosmetyków naturalnych zyskuje na popularności z roku na rok, dając nadzieje przedsiębiorcom na odbudowanie dużych zysków. Sprzedaż szybko wzrasta a nowe grono młodych klientów oczekuje kompleksowej obsługi i informacji podczas dokonywania zakupów. Czy w obliczu takich zmian warto wdrożyć system ERP do zarządzania sprzedażą i informacjami? Zapraszamy do lektury, co może zaproponować Ci PDM POSitive Retail.

Czytaj dalej »

Trendy w budowaniu lojalności Klienta dzięki aplikacji mobilnej

Rynek użytkowników smartfonów rośnie z roku na rok, a czas poświęcany na aplikacje znacząco się wydłuża. Posiadanie przez firmę aplikacji mobilnej to już obowiązek. Czy można zbudować dzięki nim prawdziwą lojalność Klienta? Sprawdź jakie trendy dominują w już ukształtowanych aplikacjach i co sprawdza się najlepiej.

Czytaj dalej »