BLOG

Baza wiedzy o branży Retail

Wpisy
blogowe

LSI Software działa w branży retail od ponad 25 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, poznaniu branży i współpracy z klientami powstał program odpowiadający na potrzeby sieci sprzedaży detalicznej, a firma stała się ekspertem w tej dziedzinie. Poniżej prezentujemy bazę wiedzy, która może pomóc odnaleźć się w tej branży. 

KSeF – wszystko co musisz wiedzieć o nowym systemie

KSeF – czyli nowy system od Ministerstwa Finansów. Nowość w polskiej księgowości i funkcjonowaniu firm, czy niepotrzebna zmiana? Rewolucja w klasycznych dokumentach to tylko kwestia czasu. Przeniesienie realiów księgowych do wersji cyfrowej to przyszłość zarządzania przedsiębiorstwem. Już teraz warto sprawdzić nowe rozwiązania, do których wszyscy będziemy musieli się przystosować wkrótce.

Czytaj dalej »

PPK – czy cieszy się zainteresowaniem pracowników?

Pracownicze plany kapitałowe inaczej PPK. Propozycja rządowa, aby zabezpieczyć przyszłość emerytalną każdego obywatela. Początkowo zainteresowanie miało być ogromne. Jak sytuacja PPK wygląda dziś? Czy program cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pracowników?

Czytaj dalej »

Black Friday – 5 praktycznych porad jak przygotować sklep

Komercyjne święto, obecne w większości krajów świata. Jest to szansa dla każdego sklepu, aby sprzedać dużo większą ilość towarów i zanotować rekordowe zyski. Czy uczestniczenie w Czarnym Piątku jest szansą? Jak przygotować się na wyprzedaże, sprawdź 5 praktycznych porad jak zrobić to profesjonalnie!

Czytaj dalej »

PIM a PDM – różnice i korzyści biznesowe

Informacja to najcenniejsza rzecz świata. Świadome zarządzanie informacjami i produktem to klucz do sukcesu w nowoczesnym przedsiębiorstwie. Wykorzystanie odpowiednich narzędzi pozwoli zbudować przewagę konkurencyjną i zwiększyć przychody firmy. Sprawdź już teraz jakie korzyści uzyskasz dzięki wdrożeniu POSitive Retail.

Czytaj dalej »

Jak wybrać i wdrożyć system wspierający ERP w swojej firmie

Rozbudowa i rozwijanie technologii informatycznych dało człowiekowi szanse na stworzenie systemów wspierających funkcjonowanie przedsiębiorstw. Każda firma, która określa się mianem nowoczesnej, aby utrzymać pozycję silnej i stabilnej powinna wdrożyć w swoje działania takie rozwiązania. Wdrożenie i wykorzystywanie systemów wspierających daje wiele więcej korzyści niż się zdaje. Przedstawiamy Bastion ERP.

Czytaj dalej »