BLOG

Baza wiedzy o branży Retail

Wpisy
blogowe

LSI Software działa w branży retail od ponad 25 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, poznaniu branży i współpracy z klientami powstał program odpowiadający na potrzeby sieci sprzedaży detalicznej, a firma stała się ekspertem w tej dziedzinie. Poniżej prezentujemy bazę wiedzy, która może pomóc odnaleźć się w tej branży. 

RCP

Zarządzanie personelem a RCP

Rejestrowanie czasu pracy osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie to spore wyzwanie nie tylko administracyjne ale również organizacyjne. Prowadzenie rzetelnej ewidencji wymagane jest zarówno przez prawo pracy,

Czytaj dalej »

Błędy w zarządzaniu sklepem

Zarządzanie sprzedażą i obrotem towarów w sklepie bądź sieci sklepów to skomplikowane zadanie. Jest ono tym trudniejsze, im więcej punktów sprzedaży posiadamy oraz z im

Czytaj dalej »

Strategie sklepów stacjonarnych — jak wygrać rywalizację ze sklepem internetowym

Rywalizacja sklepów stacjonarnych i internetowych o klienta z roku na rok jest wyraźniejsza. Dynamiczny rozwój Internetu sprawił, że rynek e-commerce poszerza się, co zagraża tradycyjnym sklepom.
W jednym wcześniejszych naszych artykułów analizowaliśmy, czy warto otworzyć własny sklep stacjonarny, dziś przyjrzymy się strategiom sklepów stacjonarnych. Co przyciąga klientów do stacjonarnych sklepów? Jak wygrać walkę o klienta ze sklepem internetowym?

Czytaj dalej »