Marketing

Dzięki POSitive Retail szczegółowe informacje o kliencie, tzn. komplet danych sprzedażowych i osobowych  jednej, spójnej bazie. Takie dane o transakcjach sprzedażowych dają szansę na dostrzeżenie cennych dla sklepu prawidłowości

Umożliwiaj Klientom korzystanie z aplikacji lojalnościowej – to zapewni stały i  spersonalizowany z nimi kontaktZbuduj dla swojej sieci sklepów trafną politykę sprzedażową oraz prowadź dokład strategię marketingoDodatkowo zawarte w oprogramowaniu procesy back office pomogą Ci zarządzać częścią administracyjną firmy. Świetnie sprawdzą się przy organizacji obiegu dokumentacji, rozliczaniu procesów sprzedażowych i finanasowo-księgowych oraz zarządzaniu gospodarką magazynową przedsiębiorstwa.  

Elektroniczna
Rejestracja
Klientów

Wykorzystaj urządzenia mobilne do rejestracji nowych Klientów:

  • kompletne informacje o zarejestrowanych klientach
  • informacje o zrealizowanych zakupach
  • zgody marketingowe 
  • RODO

Dynamiczna analiza koszyka Klienta z podpowiedzią  produktów powiązanych.

POSitive Retail Cross Selling wspomaga proces obsługi klienta dzięki odpowiednim algorytmom. Rozwiązanie usprawnia pracę w zakresie przepływu informacji o posiadanych przez sieć detaliczną produktach i transakcjach klientów. Proces zachodzi w obszarze spersonalizowanego dobru produktu i jego dostępności w sklepie, w którym klient rzeczywiście przebywaPracownicy sklepów, z centrali, automatycznie otrzymują propozycje dodatkowych produktów, jakie mogą zaproponować klientom. 

Cross
Selling

Zastosowanie w PRCS uczących się algorytmów weryfikujących trendy sprzedażowe istotnie przekłada się na maksymalizowanie zysków z jednej transakcji. 

Efektywna komunikacja z pracownikami to podstawa do tworzenia dobrej strategii sprzedażowejPOSitive Retail wzbogacone jest w narzędzie automatycznych powiadomień z centrali firmy

Takie rozwiązanie gwarantuje skuteczny przekaz informacji o ważnych procesach bezpośrednio z centrali co każdego sklepu w sieci, np. 

  • wprowadzono nowy produkt  
  • zamówienie internetowe 
  • nowy cennik 
  • nowe dokumenty przesunięcia/przyjęć